Flaptraps Art Brushes 1.0

[ad_1] [wpsm_button color=”btncolor” size=”big” link=”https://brushespack.com/product/flaptraps-art-brushes-1-0/?rand=78787″ icon=”none” class=””]View and Download Click Here[/wpsm_button]
Flaptraps Art Brushes 1.0
$9.95
$4.95
Productspecificaties
- Compatibel met: Adobe Photoshop
- Bestandstype: Zip
- Download via Dropbox
- Bestandsgrootte: 3 GB
46 van mijn eigen op maat gemaakte ABR-borstels gemaakt Voor Photoshop.
42 van mijn gemaakte voor Procreate -borstels toegevoegd die ik elke dag gebruik op mijn iPad die ik probeerde mijn Photoshop -penseelset na te bootsen.
Real-time tutorial video van 1 uur Gaan over theorie en denkproces terwijl ik een penseel maak.
Ik loop door elke borstel en hoe ik ze graag gebruik en waarom, inclusief een paar professionele geheimen die je niet in het ABR -penseelbestand zult vinden, dus ik raad je ten zeerste aan om de korte tutorial te bekijken om een paar nieuwe trucs te leren!
Dit is geen tutorial, maar ik heb mijn volledige video opgenomen van de schets die ik begin en maak om te voltooien, zodat je kunt blijven zien hoe ik de penselen en instelling in Photoshop gebruik.
Laat me alsjeblieft weten wat je denkt en alle suggesties!
Bedankt en Happy Sketching!
Release Notes
Een nieuwe mini -markerset toegevoegd met een paar vlekkenborstels die ik ben begonnen te gebruiken, gelukkige tekeningen!